Informujemy, iż od 1 lipca bieżącego roku ulegną zmianie godziny pracy Placówki Filialnej Nr 1 w Szombierkach przy ul. Zakątek 20. Placówka Filialna w Szombierkach po 1 lipca będzie czynna w następujących godzinach:

poniedziałek i wtorek – od 8.00 do 15.00
środa i piątek – od 10.00 do 18.00
czwartek – nieczynna

9 czerwca 2017 r .o godzinie 9.30 w Placówce Filialnej Nr 23 przy ul. Łużyckiej 12 odbędzie się spotkanie autorskie z Małgosią Janicką.
Małgosia kończy właśnie szóstą klasę i od sześciu lat pisze i ilustruje książki. W swoim imponującym dorobku literackim ma już piętnaście książek. Małgosia łączy w swej twórczości elementy fantastyki i przygody. Trzeba dodać, że wszystkie książki są przez młoda autorkę bogato ilustrowane, a Małgosia jest mistrzynią pisania ciekawych, często dowcipnych dialogów. Autorka ma ma swoim koncie już dwa udane spotkania autorskie z przedszkolakami.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 6 będzie nieczynna w dniach od 15 maja do 9 czerwca 2017 roku.

Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 4 będzie nieczynna w dniach od 24 kwietnia do 24 maja 2017 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 23 będzie nieczynna w dniach od 13 do 31 marca 2017 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 20 będzie nieczynna w dniach od 16 do 23 marca 2017 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 12 będzie nieczynna w dniach od 27 marca do 2 maja 2017 roku.