Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 21 będzie nieczynna w dniach od 8 do 19 października.

Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 6 będzie nieczynna w dniach od 25 października do 2 listopada.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 4 będzie nieczynna w dniach od 23 kwietnia do 25 maja 2018 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

28379207 1709002142513847 5827775444194545623 nNasza placówka również w tym roku szkolnym ściśle współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 2 w Bytomiu. W tym roku szkolnym przygotowana została nowa oferta lekcji bibliotecznych, które prowadzone są w oparciu o interesujące i najnowsze wydawnictwa dla dzieci. Ich dobór nie jest przypadkowy – tematy, które poruszamy są niekiedy trudne, poważne, ale zarazem fascynujące, a ich poznanie wzbogaca wiedzę młodych czytelników. Na uczestników zajęć czekają również atrakcje...

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 23 będzie nieczynna w dniach od 12 marca do 6 kwietnia 2018 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 12 będzie nieczynna w dniach od 18 do 30 kwietnia 2018 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 20 będzie nieczynna od 16 do 21 marca 2018 roku