Wynajem pomieszczeń – Miejska Biblioteka Publiczna

Wynajem pomieszczeń

Sala Wykładowa

Oferujemy do wynajęcia salę o powierzchni 136 m2, mogącą pomieścić 70 osób. Idealnie nadaje się do zajęć szkoleniowych, warsztatów, prezentacji usług czy towarów. Kameralna przestrzeń i przyjemna kolorystyka wnętrza gwarantuje dobre warunki rozmowy i nauki.
Ogromną zaletą jest usytuowanie w centrum miasta, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Lokale użytkowe przy ul. Hlonda 37

Miejska Biblioteka Publiczna dysponuje lokalem użytkowym z przeznaczeniem na działalność biurową.

Charakterystyka lokalu:

Adres: ul. Hlonda 37, Bytom-Stroszek (lokale na terenie Placówki Filialnej Nr 4)
Metraż:200 m2
Stan techniczny:bardzo dobry (budynek po generalnym remoncie zakończonym w roku 2013), lokale w pełni wykończone do indywidualnej aranżacji
Informacje dodatkowe:Ściany: gładź
Podłogi: kafelki
Okna: PVC
Drzwi: aluminium (przeszklone)
Rolety okienne antywłamaniowe w kolorze brązowym
Budynek przystosowany na obsługi osób niepełnosprawnych
Częściowo ogrodzony
Całodobowa ochrona obiektu
Obiekt monitorowany całodobowo
Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, umiarkowanie cicho
W pobliżu: parking, supermarket, boisko, przystanek autobusowy
Media:Dostęp do wody – zapewniony
Dostęp do WC – zapewniony
Instalacja elektryczna – posiada
Instalacja CO (z sieci) – posiada
Instalacja wod-kan – posiada

Zgłoszenia i pytania dotyczące wynajmu należy kierować do kierownika Działu Administracyjnego pod nr tel. 607 944 936 na adres e-mail: monika.wieczorek@biblioteka.bytom.pl

Copyright © 2023 Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone.