Sala Wykładowa

Oferujemy do wynajęcia salę o powierzchni 136 m2, mogącą pomieścić 90 osób. Idealnie nadaje się do zajęć szkoleniowych, warsztatów, prezentacji usług czy towarów. Kameralna przestrzeń i przyjemna kolorystyka wnętrza gwarantuje dobre warunki rozmowy i nauki.
Ogromną zaletą jest usytuowanie w centrum miasta, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Lokale użytkowe przy ul. Hlonda 37

Miejska Biblioteka Publiczna dysponuje dwoma lokalami użytkowymi, z przeznaczeniem na działalność biurową.

Charakterystyka lokali:

Adres:  ul. Hlonda 37, Bytom-Stroszek (lokale na terenie Placówki Filialnej Nr 4)
Metraż: Lokal Nr 1 – 129,58 m2
Lokal Nr 2 – 64,07 m2
Stan techniczny: bardzo dobry (budynek po generalnym remoncie zakończonym w roku 2013), lokale w pełni wykończone do indywidualnej aranżacji
Informacje dodatkowe:

Ściany: gładź
Podłogi: kafelki
Okna: PVC
Drzwi: aluminium (przeszklone)
Rolety okienne antywłamaniowe w kolorze brązowym
Budynek przystosowany na obsługi osób niepełnosprawnych