W dniach od 12 do 18 lutego 2018 roku w wybranych wypożyczalniach Gmachu Głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu odbędzie się akcja promocyjna pod nazwą Walentynki w Bibliotece – randka w ciemno z książką.
Podczas trwania akcji w odpowiednio oznaczonych miejscach biblioteki znaleźć można będzie zapakowane w szary papier książki. Tę, którą będziecie Państwo chcieli „zabrać na randkę” będzie można wypożyczyć, kierując się jedynie wskazówkami zamieszczonymi na opakowaniu (jako dodatkową książkę).


Dorosłych czytelników, zainteresowanych wzięciem udziału w naszej zabawie, zapraszamy do Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej i Wypożyczalni Literatury Popularnonaukowej, młodszych zaś do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży, mieszczących się przy Placu Jana III Sobieskiego 3 w godzinach pracy biblioteki.
Więcej informacji na temat samej akcji i zasad udziału w niej znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.bytom.pl) oraz na naszym profilu na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/biblioteka.bytom).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież