Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w siódmej edycji kiermaszu Podziel się książką organizowanego przez MBP, który odbywać się będzie w dniach od 10 do 12 maja br. w godzinach od 11.30-17.00

Książki będzie można przynosić do biblioteki aż do rozpoczęcia kiermaszu, a także podczas jego trwania. Za przyniesione książki wydawane będą kupony, (jedna książka równa się jeden kupon), które w czasie trwania kiermaszu będzie można wymienić na wybrane przez siebie książki. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane po 2000 roku. Chcemy zaproponować również osobom zainteresowanym wymianę audiobooków. Mamy nadzieję że ta propozycja zostanie zaaprobowana przez czytelników, gdyż zbiory te stają się coraz popularniejsze wśród miłośników książek.
Liczymy, że, jak zawsze nie zawiedziecie Państwo i wspólnie będziemy się dobrze bawić.
Zachęcamy do zrobienia selekcji w domowych bibliotekach i serdecznie, raz jeszcze, zapraszamy na nasz majowy kiermasz do gmachu głównego MBP.

Dodatkowe informacje dotyczące kiermaszu można uzyskać w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej telefonicznie (nr tel. 32 787 06 01 do 03, wewn. 117), bądź mailowo (e-mail wbbiblioteka.bytom.pl)