Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – nowy projekt MBP Bytom

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki” na realizację projektu „ZNÓW MAM APETYT NA KSIĄŻKĘ”. Działania w ramach projektu skierowane będą do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz osób 60+. W ramach projektu zostanie przeprowadzonych 15 wydarzeń, na które złożą się warsztaty kreatywne oraz spotkania autorskie. Chcemy przekonać odbiorców projektu, że czytanie oraz bezpośrednie spotkanie z autorem są ciekawym sposobem na spędzanie czasu wolnego i mogą być inspiracją do dalszej twórczej aktywności.

Nasze działania rozpoczynamy w lipcu i kontynuować je będziemy aż do listopada.

Całkowity koszt zadania wynosi 39 500,00 zł.

Szczegóły wkrótce!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.