Ebooki i audiobooki w ofercie naszej biblioteki

Miło nam poinformować, że czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Wł. Studenckiego nadal będą mieć bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków w serwisie Legimi. Oferujemy dostęp w ramach Legimi do bogatego wyboru beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów) w formie ebooków oraz audiobooków poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle.

W lipcu br. z przyczyn od nas niezależnych kody do Legimi będą wysłane z opóźnieniem, wg kolejności maili, które nadeszły do Informatorium 1 lipca.

Co zrobić, aby otrzymać kod umożliwiający nieodpłatny i całodobowy dostęp do oferowanych wydawnictw?

Trzeba wykonać następujące kroki:

– prośbę o kod wyślij mailowo na adres informatorium@biblioteka.bytom.pl, podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być zarejestrowanym czytelnikiem, bez obciążeń na bibliotecznym koncie).

– wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

– wprowadź otrzymany kod

– załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

– czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Od lipca br. nie będziemy już wydawać kodów do platformy EmpikGo, ze względu na znaczny wzrost ceny jednostkowej kodu.