Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie Leszka Engelkinga, który zaprezentuje nowy, poświęcony Bytomiowi tomik swoich wierszy, zatytułowanym „Suplement”.
Spotkanie odbędzie się 10 września 2016 roku, o godz. 18.00 w „Galerii Rotunda” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu (pl. Jana III Sobieskiego 3).


WSTĘP WOLNY!

 

KILKA SŁÓW O AUTORZE….

LESZEK ENGELKING (ur. 2 lutego 1955 w Bytomiu) – polski filolog, literaturoznawca, poeta, nowelista, tłumacz i krytyk literacki, w latach 1984-1995 redaktor miesięcznika „Literatura na świecie”, członek Stowarzyszenia Pisarzy polskich (od 1989); laureat nagrody „Literatury na Świecie (1989, 2002, 2008) i Polskiego PEN Clubu (2010) za przekłady z języka angielskiego i języków słowiańskich.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież