Fundacja Teatralna z Katowic oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu zapraszają 19 września o godz. 17.00 na wykład Rola muzeów w kształtowaniu kultury na Górnym Śląsku. Między kulturą masową a kultura wysoką.

Spotkanie poprowadzi Leszek Jodliński – Dyrektor Muzeum Górnośląskiego, historyk, literat, tłumacz literatury niemieckojęzycznej.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Kulturoprezentacje biblioteczne współfinansowanego ze środków MKiDN.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież