Wydawnictwo Znak Horyzont oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu serdecznie zapraszają 7 października br. o godz. 17.30 na spotkanie autorskie z Joanną i Rafałem Pasztelańskimi „Policjanci. Za cenę życia”.

- Przedstawiamy historie o prawdziwym bohaterstwie, o ludziach, którzy nie cofnęli się przed ryzykiem. O ich odwadze, kulisach pracy i bliskich, których zostawili – mówią autorzy. – Tę książkę dedykujemy pamięci wszystkich policjantów, którzy stracili życie lub zdrowie na służbie. W książce przedstawione są historie 12 policjantów. Wszystkie zakończone tragicznie. Ukazane przez pryzmat akt spraw i relacje najbliższych osób, którzy zdołali się otworzyć przed autorami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

Sala wykładowa MBP, Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież