Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu zaprasza 15 listopada 2016 r. o godz. 17.00 na spotkanie z Bartłomiejem Bandołą: nurkiem, dziennikarzem, producentem filmowym, autorem zdjęć i filmów podwodnych.

 

 


Nasz gość łączy dwie pasje: nurkowanie i filmowanie. W czasie spotkania dowiemy się m.in. czy robienie zdjęć lub filmowanie pod wodą jest trudniejsze niż na powierzchni i jakich zasad powinno się przestrzegać. Zobaczymy jakiego sprzętu można używać. A przede wszystkim będziemy mieć wyjątkową okazję obejrzenia fascynującego podwodnego świata utrwalonego na zdjęciach i filmach.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież