Serdecznie zapraszamy 1 grudnia br. o godz. 16.30 na warsztaty „Mobbing i Mediacje”. Część pierwsza warsztatów będzie poświęcona kwestiom mobbingu w szkole i pracy. Część druga, zatytułowana „Od konfliktu do zgody”, przedstawi czym są mediacje, jak korzystać z mediacji i dlaczego warto rozmawiać zamiast walczyć. Ilość miejsc ograniczona (zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ‘Kobieta (nie)idealna”.
Akcja była realizowana przez cały 2016 rok. Zaproszeni do współpracy specjaliści prowadzili warsztaty o zróżnicowanej tematyce, m.in. o tym jak ważne w budowaniu poczucia własnej wartości jest odwaga, by marzyć, i stawianie pierwszych kroków w realizacji celów
Zajęłyśmy się analizą tego, jak reagujemy, co wywołuje nasze reakcje i czy możemy opanować je w kontaktach z innymi ludźmi – wyjaśniła Monika Sawka, prowadząca jedne z wielu tegorocznych zajęć .

W październiku (5 października ) tymczasem odbyło się spotkanie zatytułowane Ach, ta dzisiejsza młodzież, które poprowadził Pan Robert Rabus, wychowawca i pedagog specjalny. Podczas spotkania przypomniano fazy rozwojowe człowieka, zwrócono też uwagę na sposoby komunikacji.
Organizacja tego typu spotkań jest dla naszych mieszkańców bardzo pomocna. Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu jest zawsze otwarta na wszelkie formy aktywności poza czytelniczej, a warsztaty jakie prowadzimy dają czytelnikom i mieszkańcom możliwość rozwijania się w różnych aspektach. „Mobbing i mediacje” to ostatnie w tym roku spotkanie w naszym cyklu, na które bardzo serdecznie zapraszamy! – mówi Bogusława Wnęk-Zych, koordynator projektu.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież