Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w VII edycji kiermaszu „Podziel się książką” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bytomiu, który odbywać się będzie w dniach od 9 do 11 maja br. w godzinach od 12.00 do 18.00.
Książki  będzie można przynosić do biblioteki aż do rozpoczęcia kiermaszu, a także podczas jego trwania. Za przyniesione książki wydawane będą kupony, (jedna książka równa się jeden kupon), które w czasie trwania kiermaszu będzie można wymienić na wybrane przez siebie książki. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane

po 2000 roku.  Chcemy zaproponować również  osobom zainteresowanym  wymianę audiobooków. Mamy nadzieję że ta propozycja zostanie zaaprobowana przez czytelników, gdyż zbiory te stają się coraz popularniejsze  wśród miłośników książek.
Zachęcamy do zrobienia selekcji w domowych bibliotekach i serdecznie, raz jeszcze, zapraszamy na nasz majowy kiermasz do gmachu głównego naszej biblioteki .

Dodatkowe informacje dotyczące kiermaszu można uzyskać w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej telefonicznie (nr tel. 32 787 06 01 do 03, wew. 117), bądź mailowo (e-mail wbbiblioteka.bytom.pl)

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież