Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Kamienice Bytomia. Dzielnice organizowanym przez Dział Udostępniania Zbiorów. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wykonanie zdjęć bardziej i mniej znanych kamienic znajdujących się w dzielnicach Bytomia. Na prace konkursowe czekamy od chwili ogłoszenia konkursu do 1 grudnia 2017. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone.

 

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej telefonicznie 32 787 06 01 do 03 wewn.: 117 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież