Niedługo minie rok od I Międzynarodowego Festiwalu NGO w Bytomiu (8 - 11/09). Tegoroczna wystawa ma dwie odsłony: w Biurze Promocji Bytomia w miesiącu lipcu, która niedawno się zakończyła oraz w Galerii Rotunda MBP na przełomie sierpnia i września. Wystawa fotograficzna została zorganizowana w dwóch miejscach tego lata aby przypomnieć to międzynarodowe wydarzenie.


Odwiedzający będą mogli zobaczyć zdjęcia z różnych spotkań podczas festiwalu, który otrzymał dotację agencji edukacji EACEA, działającej przy Komisji Europejskiej, w ramach programu Europa dla Obywateli, Partnerstwo Miast.
Zachęcamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć i pozostawienia swoich wspomnień.

Czas trwania ekspozycji: od 21 sierpnia do 15 września

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież