Szanowni Państwo,
W imieniu organizatorów II Ogólnopolskiej Konferencji „Biblioteki otwarte na zmiany”, pragnę serdecznie podziękować prelegentom za przedstawienie niezwykle interesujących wykładów oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział w konferencji.
Szczególne podziękowania składam na ręce: Honorowych Patronów, wszystkich Partnerów, Sponsorów, ofiarodawców za wsparcie i okazaną pomoc przy organizacji konferencji.

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu


Duże zainteresowanie wydarzeniem i ciepłe słowa od uczestników motywują nas do organizacji kolejnych edycji Konferencji. Już dziś zapraszamy na kolejną III edycję, która odbędzie się w październiku 2018 r.

Poniżej pragniemy zaprezentować również list jaki otrzymaliśmy, od pełniącego honorowy patronat nad wydarzeniem Prezydenta Bytomia – Damiana Bartyli.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież