Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do wzięcia udziału w tegorocznej, IX edycji kiermaszu „Podziel się książką”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bytomiu. Kiermasz odbędzie się w dniach od 9 do 10 maja br. w godzinach od 12.00 do 18.00, w Gmachu Głównym Biblioteki. Zachęcamy do przejrzenia swoich domowych księgozbiorów. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane po 2010 roku. Za przyniesione książki wydawane będą kupony (jedna książka = jeden kupon). W czasie kiermaszu można będzie wymienić kupony na wybrane przez siebie książki.

Wszelkie informacje dotyczące kiermaszu można uzyskać w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej telefonicznie (nr tel. 32 787 06 01 do 03, wew. 117), bądź mailowo (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież