Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania pod honorowym patronatem Prezydenta RP. 
Nasze tegoroczne spotkanie odbędzie się 10 września o godz. 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu im. prof. Władysława Studenckiego (Galeria Rotunda).

Zachęcamy do przynoszenia ze sobą własnego egzemplarza „Przedwiośnia”, żeby otrzymać pieczątkę tegorocznej edycji Narodowego Czytania.W programie:
- inscenizacja fragmentów powieści w wykonaniu uczniów Technikum Nr 4 w Bytomiu,
- występ muzyczny (pieśni patriotyczne),
- czytanie „Przedwiośnia” przez zaproszonych gości, uczniów bytomskich szkół. 

Organizatorzy:
Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu
Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytomiu
Technikum Nr 4 w Bytomiu

dodano:

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież