Szanowni Czytelnicy!
Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami przygotowawczymi mającymi na celu pełną komputeryzację w placówkach filialnych nr 1 oraz nr 4:
 
Filia nr 1 w Szombierkach będzie zamknięta w dniach od 12 listopada do 4 grudnia br.
Filia nr 4 na Stroszku będzie zamknięta w dniach od 12 do 23 listopada br.
 
Informujemy, że w tym czasie nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot dokumentów. Po przerwie obie placówki będą obsługiwane w oparciu o system Prolib dający czytelnikom nowe funkcjonalności. Między innymi możliwość samodzielnego przedłużenia, zamawiania i rezerwacji zbiorów on-line. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą i zapraszamy po otwarciu.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież