Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy prac Natalii Płomińskiej, Sławomira Kozika i Mateusza Szpyta.
Miejsce – Galeria Rotunda MBP, Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3

Czas trwania ekspozycji: 21 marca – 5 kwietnia br.

Kilka słów o autorach:

Natalia Płomińska, Sławomir Kozik, Mateusz Szpyt – jesteśmy trójką znajomych, zafascynowanych fotografią. W wolnych chwilach staramy się brać aparat do ręki i fotografować. Interesują nas różne tematy, staramy się dostrzegać piękno w otaczającym nas środowisku.

Natalia Płomińska – w fotografiach chciałam przedstawić swoją interpretację obrazów Rene Magritte i odnieść się w nich do kilku problemów współczesnego świata. Zdjęcia wzbogacone o pytania, mają na celu skłonienie odbiorcy do refleksji.

Sławomir Kozik – często z przypadku powstają ciekawe obrazy. Portret – jak pisał Roland Barthes powinien być spontaniczny, bo tylko wtedy ukazuje prawdę o osobie fotografowanej. Przedstawione przeze mnie zdjęcia są zachwytem nad pięknem kobiety.

Mateusz Szpyt – forma przedstawiona na fotografiach jest odzwierciedleniem spojrzenia na architekturę z innej perspektywy. Pokazuję rzeczy zwyczajne w niestandardowy sposób.