Galeria Rotunda zaprasza 15 maja o godz. 16.00 na wernisaż Barbary Marcinkowskiej-Psik, słuchaczki  Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Krótka informacja o plastyczce.
Pani Barbara Marcinkowska-Psik urodziła się w Świebodzinie. Jako pięcioletnia dziewczynka wyjechała na Śląsk. Szkołę Podstawową ukończyła w Chorzowie. Działalność plastyczną zaczęła dopiero na emeryturze. Od dziesięciu lat jest aktywnym uczestnikiem w zajęciach w sekcji plastycznej o nazwie "Plastyczna przygoda" na UTW.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież