Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, Technikum Nr 4 oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Bytomiu zapraszają przedszkola oraz szkoły do wzięcia udziału w Happeningu czytelniczym „Jak nie czytam, jak czytam”. Happening odbędzie się 6 czerwca br.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bytomia Mariusz Wołosz.

Więcej informacji w załącznikach:

 Regulamin Happeningu czytelniczego
 Załączniki do regulaminu
 
Zgoda osoba pełnoletnia 
 Zgoda osoba niepełnoletnia
 
Klauzula

Komentarze   

0 #2 Klaudia Działach 2019-06-04 11:01
Dzień dobry
Zgłaszamy udział w happeningu czytelniczym "Jak nie czytam, jak czytam". Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu.

Z poważaniem
Klaudia Działach
Grażyna Chyrek
Cytować
0 #1 Maria Barbara 2019-06-03 10:12
Zgłaszamy Szkołę Podstawową nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu do udziału w happeningu czytelniczym "Jak nie czytam, jak czytam".
Około 30 uczniów, opiekunowie: Maria Barbara Kolasa, Ewa Grzegorzyca i Anna Giermak-Grodzińska.
Cytować

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież