Serdecznie zapraszamy 14 czerwca o godz. 10.00 na wernisaż prac uczniów Technikum Nr 4 w Bytomiu.

Wystawa, którą Państwu prezentujemy to podsumowanie roku szkolnego i pracy uczniów klasy 2D, którzy wybrali kierunek graficzny w Technikum nr4 w Bytomiu. (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej). Pokazujemy Państwu pewien proces powstawania ich prac od szkicu po efekt końcowy.

„Niemożliwe stało się możliwe”, kiedy uczniowie (niektórzy po raz pierwszy!) sięgnęli po szkicownik i zaczęli robić swoje prace od zarysu/ szkicu po efekt końcowy, czyli grafikę wykonaną  w programach komputerowych lub w sposób tradycyjny wykonując linoryty.

„Niemożliwe stało się możliwe” tymi słowami podsumował informację o wystawie jeden z uczniów, który dowiedział się, że jego prace i prace jego kolegów i koleżanek z klasy zostaną na niej zaprezentowane, a zdanie powiedziane przypadkiem, ot tak, stało się mottem tej wystawy. Zapraszamy Państwa serdecznie.