Serdecznie zapraszamy 14 czerwca o godz. 10.00 na wernisaż prac uczniów Technikum Nr 4 w Bytomiu.

Wystawa, którą Państwu prezentujemy to podsumowanie roku szkolnego i pracy uczniów klasy 2D, którzy wybrali kierunek graficzny w Technikum nr4 w Bytomiu. (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej). Pokazujemy Państwu pewien proces powstawania ich prac od szkicu po efekt końcowy.

„Niemożliwe stało się możliwe”, kiedy uczniowie (niektórzy po raz pierwszy!) sięgnęli po szkicownik i zaczęli robić swoje prace od zarysu/ szkicu po efekt końcowy, czyli grafikę wykonaną  w programach komputerowych lub w sposób tradycyjny wykonując linoryty.

„Niemożliwe stało się możliwe” tymi słowami podsumował informację o wystawie jeden z uczniów, który dowiedział się, że jego prace i prace jego kolegów i koleżanek z klasy zostaną na niej zaprezentowane, a zdanie powiedziane przypadkiem, ot tak, stało się mottem tej wystawy. Zapraszamy Państwa serdecznie.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież