1aW miesiącu marcu gościliśmy u siebie przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 15 (grupy: "Zajączki", "Słoneczka" i "Motylki"). Dzieciaczki wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez przedszkole we współpracy z nami, czyli Filią Nr 4 MBP w Bytomiu. Tematyką konkursu była "Moja ulubiona książeczka". Przedszkolaki wysłuchały wcześniej fragmentów wybranych pozycji dla dzieci, m in. uwielbianego „Krecika” oraz „Wędrówek Szyszkowego Dziadka”.

Na zajęcia przyniosły swoje ulubione książeczki z domu lub znalazły je na półce z literaturą dziecięcą w bibliotece. Fragmenty przeczytanych książek bardzo rozbudziły wyobraźnię dzieci, które ochoczo przystąpiły do rysowania swoich ulubionych książkowych bohaterów. 

Wszystkie cudowne prace zostały wywieszone w wypożyczalni naszej filii i przez około 2 tygodnie cieszyły oczy naszych czytelników, którzy wcielili się również w jurorów. Każdy miał okazję oddać swój głos na jedną, najpiękniejszą jego zdaniem pracę, w każdej z trzech grup przedszkolaków. Było to nie lada wyzwanie, trudno bowiem wybrać tę jedną, jedyną spośród tylu pięknych prac.

3

4

5

6

W dniu 5 kwietnia w przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu i wyłonienie 3 zwycięzców z każdej grupy. Wszystkie pozostałe dzieci otrzymały drobne upominki. Gratulacje należą się jednak nie tylko zwycięzcom konkursu, ale i wszystkim dzieciom, które wzięły w nim udział. Mali artyści spisali się fantastycznie!!! Dziękujemy !!!

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież