We wtorek 20.08.2019 r. Wypożyczalnię Literatury dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji III w Bytomiu, Panowie - dzielnicowy starszy sierżant sztabowy Bartłomiej Lisowski oraz młodszy aspirant Tomasz Gac. Celem wizyty było uwrażliwienie dzieci na różnego rodzaju sytuacje, z którymi mogą się spotkać. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy zachowywać się gdy np. zgubią się w nieznanym sobie mieście, zostaną zaczepiane przez osoby dorosłe czy zaatakuje je znienacka pies.

 

IMG 20190820 WA0014

IMG 20190820 WA0005

IMG 20190820 WA0013

IMG 20190820 WA0017

 

To wyjątkowe wakacyjne spotkanie zakończyło się dokładnym obejrzeniem radiowozu. Największą atrakcją było uruchomienie przez jednego z Policjantów sygnałów: świetlnego oraz dźwiękowego. Dzieci oraz przybyli na spotkanie rodzice i dziadkowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali naszych gości. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Panom za uczestnictwo w naszym wakacyjnym spotkaniu i mamy nadzieję na dalszą współpracę :)

Komentarze   

0 #1 Beata 2019-08-27 11:15
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia w bibliotece.
Dzięki nim dzieci poznają biblioteke, ksiazki, słuchają ciekawych historii i uczą się szacunku do słowa.
Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok.
Mama i Henio
Cytować

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież