W związku z trwającą pandemią koronawirusa, informujemy Państwa uprzejmie że zaplanowane wydarzenia mogą zostać przesunięte do chwili pełnego poluzowania obostrzeń.

Marzec 2021 r.

Wystawa

Kopalnie w fotografii zaklęte : z teki Maxa Steckel.  W marcu  2021 roku, w przestrzeni galerii Rotunda zostaną zaprezentowane, zdjęcia Maxa Steckela z teki Czarne Diamenty, prezentujące zabudowę kopalń i pracę górników.

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających bibliotekę od 2 marca br. do końca miesiąca.
G
aleria Rotunda, gmach główny Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu. Plac Jana III Sobieskiego 3.

Spotkanie autorskie

Spotkanie z młodą poetką Julią Staszak, na którym autorka czytać będzie swoje wiersze oraz opowie o swojej twórczości. Spotkanie zostanie nagrane i opublikowane na bibliotecznym kanale YouTube i Facebooku.

Dzień kobiet w bibliotece

W marcu polecamy literaturę kobiecą, dla kobiet i o kobietach. Zapraszamy do wypożyczalni beletrystycznej oraz popularnonaukowej, na przygotowanych półkach każda z Pań znajdzie coś interesującego. Zaczynamy od 8 marca.

UWAGA! PODANE TERMINY MOGĄ ULEC ZMIANIE.