W związku z trwającą pandemią koronawirusa, informujemy Państwa uprzejmie że zaplanowane wydarzenia mogą zostać przesunięte do chwili pełnego poluzowania obostrzeń.

Czerwiec 2021 r.

Wystawa

"Mama, tata, ja i Bytom" -  wystawa pokonkursowa Miejskiego Konkursu Plastycznego

Konkurs odbył się w ramach realizowanego zadania publicznego "Mali bytomscy turyści - przewodnik po Bytomiu" współfinansowanego przez Gminę Bytom. Został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjazna Ósemka, Szkołę Podstawową nr 21 im. Józefa Lompy w Bytomiu oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach Filię w Bytomiu.

Wystawę prac można oglądać w godzinach pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej, czyli od godz. 10.00 do 18.00.

Pytanie prosimy kierować na adres:

UWAGA! PODANE TERMINY MOGĄ ULEC ZMIANIE.