Serdecznie zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013–2016 do udziału w kolejnej edycji projektu finansowanego ze środków MKIDN - MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK. Dzieci, które od 2 września 2019 odwiedzą (dzieci już zapisane) lub zostaną zapisane przez swoich rodziców do naszej biblioteki, otrzymają wspaniałą Wyprawkę Czytelniczą. Składają się na nią: książka „Pierwsze czytanki dla…” oraz Karta Małego Czytelnika. W komplecie znajduje się również poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

 

Każdy mały czytelnik, który uzbiera 10 naklejek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Ważną informacją jest to, że dzieci, które uczestniczyły w projekcie w ubiegłym roku, a zebrały  już komplet naklejek i są w wieku do 6 lat mogą ponownie brać udział i otrzymać kolejną, nową wyprawkę i legitymację.

Informacje na temat akcji znaleźć można również na stronie internetowej projektu www.wielki-czlowiek.pl oraz profilu na portalu Facebook.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież