Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami do wzięcia udziału w spotkaniu Klubu Czytających Rodzin, które odbędzie się 19.10. 2019 r. o godz. 10.30 w Dziale Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

Spędzanie czasu z dzieckiem jest bardzo ważne: pogłębia więzi, pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny malucha i pobudza jego wyobraźnię. To również wspaniały sposób na relaks i wspólny odpoczynek: niezastąpiony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nasze spotkania to coś więcej niż zwykłe czytanie: to świetna zabawa z literaturą w tle. Tym razem będziemy WSPÓLNIE odkrywać twórczość Doroty Gellner.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież