Egzemplarze magazynu są już dostępne na półkach biblioteki. Magazyn „Ty i Ja” gości w naszej bibliotece od zeszłego piątku, kiedy odbył się uroczysty wernisaż. Magazyn można wypożyczyć na miejscu do końca czasu trwania wystawy. Egzemplarze są dostępne w informatorium II piętro, gmach główny MBP.

W piątek w galerii Rotunda odbył się wernisaż wystawy magazynu " Ty i Ja". Podczas wernisażu goście dowiedzieli się o historii powstania magazynu, roli jego twórców i oczywiście o czasach w których magazyn funkcjonował jako źródło informacji o kulturze i sztuce. Wydarzeniu towarzyszyła projekcja materiałów przygotowanego na wystawę. Wystawa  dostępna będzie w galerii Rotunda do końca stycznia. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież