7 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć utalentowanych artystów.

Podczas wernisażu otwierającego wystawę  Katarzyny Karkoły „Moje błękity” wystąpili znakomici muzycy. Marek Jagucki (Univers) który współpracuje z wielkimi artystami polskiej sceny muzycznej, zagrał na pianinie standardy muzyki rozrywkowej. Gościnnie wystąpił Jarosław Spałek, genialny trębacz i aranżer znany z duetu „Swosza & Spałek” wywodzącego się z grupy twórców „Winnica Pod Gliwicami”. Przy pięknej oprawie muzycznej licznie zgromadzeni goście dyskutowali o sztuce, podziwiając obrazy autorki wystawy. Wśród znakomitych gości pojawili się bytomscy artyści i społecznicy, przedstawiciele Stowarzyszenia „Faun Art” oraz „Barwy Śląska”. Podczas otwarcia wystawy artystka Katarzyna Karkoła opowiedziała o swojej pasji do sztuki oraz o swojej historii z malarstwem.

Przypominamy że wystawa dostępna będzie w galerii Rotunda do końca lutego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki gdzie przepiękny barwny świat przepełniony błękitem zdobi przestrzeń galerii Rotunda.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież