Drodzy czytelnicy!

Luty powoli zbliża się ku końcowi, mimo iż w tym roku jest o jeden dzień dłuższy :) W tym miesiącu, po raz kolejny odbyła się w naszej bibliotece tak lubiana przez Was akcja – „Walentynkowa randka w ciemno z książką”. I tym razem nie zawiedliście, a każda „książka na wydaniu” znalazła swoją drugą połówkę. Najszybciej nasze kandydatki zniknęły, o dziwo!, w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży – 14 lutego na czytelników czekała już tylko pusta półka. (Książek wytypowanych do randki było wprawdzie mniej niż w pozostałych wypożyczalniach – w przyszłym roku na pewno to zmienimy!). A tymczasem pooglądajmy na fotografiach jak prezentowały się nasze „walentynkowe kąciki” w 2020 roku.

w3

w4

W poprzednich dwóch edycjach czytelnicy, którzy wzięli udział w „randkach” mieli szansę zdobyć książkową niespodziankę. W tym roku również staramy się o sponsoring od wydawców. Koniecznie zaglądajcie na naszego Facebooka!