Drodzy czytelnicy!

Luty powoli zbliża się ku końcowi, mimo iż w tym roku jest o jeden dzień dłuższy :) W tym miesiącu, po raz kolejny odbyła się w naszej bibliotece tak lubiana przez Was akcja – „Walentynkowa randka w ciemno z książką”. I tym razem nie zawiedliście, a każda „książka na wydaniu” znalazła swoją drugą połówkę. Najszybciej nasze kandydatki zniknęły, o dziwo!, w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży – 14 lutego na czytelników czekała już tylko pusta półka. (Książek wytypowanych do randki było wprawdzie mniej niż w pozostałych wypożyczalniach – w przyszłym roku na pewno to zmienimy!). A tymczasem pooglądajmy na fotografiach jak prezentowały się nasze „walentynkowe kąciki” w 2020 roku.

 

w3

w4

W poprzednich dwóch edycjach czytelnicy, którzy wzięli udział w „randkach” mieli szansę zdobyć książkową niespodziankę. W tym roku również staramy się o sponsoring od wydawców. Koniecznie zaglądajcie na naszego Facebooka!

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież