Uprzejmie zawiadamiamy wszystkich Czytelników i Użytkowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu, że począwszy od 1 kwietnia 2020 r. ulegają zmianie dotychczasowe godziny otwarcia Biblioteki – zarówno gmachu głównego, jak i wszystkich istniejących placówek filialnych.

 

Gmach główny biblioteki i filie będą otwarte:
Od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00
W soboty i niedziele gmach główny i filie biblioteki będą nieczynne.

Ujednolicenie dotychczasowego harmonogramu pracy Biblioteki wynika przede wszystkim z analizy odwiedzin czytelniczych, konieczności dostosowania harmonogramu pracy do możliwości finansowych Biblioteki i reorganizacji czasu pracy personelu.

Za wszelkie niedogodności wynikające z powyższych zmian serdecznie przepraszamy. Mamy jednocześnie nadzieję, że wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami nadal chętnie będą odwiedzały podwoje bytomskiej książnicy.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież