Serdecznie zapraszamy szanownych czytelników do udziału w naszej wakacyjnej zabawie pt: Wakacje z Książką. Chociaż ostatnio warunki nie sprzyjają podróżowaniu my postanowiliśmy, zabrać Was w podróż literacką i umilić wakacje dzięki książce. To właśnie w trakcie wakacji mamy najwięcej czasu na czytanie, więc… czytajmy książki z biblioteki. Na czym polegać będzie zabawa? W lipcu i sierpniu w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej będzie można wypożyczyć „w ciemno” książkę na wakacje. Wybrane wcześniej przez bibliotekarzy tytuły będą wydzielone i ustawione na zapleczu wypożyczalni. Książki zostaną podzielone według gatunków, tj. kryminał/ thriller, romans, powieść historyczna, horror. W wyznaczonym miejscu wypożyczalni na czytelników czekać będą kupony z losami. Tytuł wylosowany przez czytelnika zostanie wypożyczony jako dodatkowa, piąta pozycja, zgodnie z zasadami ewidencji zbiorów obowiązującymi w bibliotece.
Ponadto prosimy czytelników biorących udział w akcji, aby zrobili zdjęcie pokazujące jak czytają naszą książkę na wakacjach.
Z nadesłanych na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęć stworzymy galerię online.
Fotografie będzie można oglądać na stronie www naszej biblioteki (http://www.biblioteka.bytom.pl/).
Wszyscy biorący udział w naszej zabawie., którzy nadeślą nam zdjęcia proszeni są o wypełnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz zapoznanie się z regulaminem zabawy. Dostępne poniżej:

Regulamin Wakacje z Książką

Zgoda