Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki” na realizację projektu KSIĄŻKOWE PODRÓŻE W CZASIE I PRZESTRZENI. Jest to projekt promujący czytelnictwo wśród mieszkańców Bytomia, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Podczas 9 spotkań inspirowanych klasycznymi tekstami literackimi, zamierzamy trwale podnieść kompetencje czytelnicze mieszkańców Bytomia, a przy okazji, w myśl znanej oświeceniowej maksymy „Ucząc bawić, bawiąc uczyć”, zapewnić im dobrą zabawę dzięki uczestnictwu w warsztatach kreatywnych. 

Działania realizowane będą w całości on-line, a ich efekty udostępnione zostaną dla szerokiego ogółu odbiorców na portalach społecznościowych oraz kanale YouTube.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy jesienią.

Całkowity koszt zadania wynosi 11131,00 zł.

Szczegóły wkrótce!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież