Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu, Urząd Miasta w Bytomiu oraz  Pokłady Kultury zapraszają na wystawę pokonkursową "Jasnowidze 2018/2019".

 

Konkurs organizowany jest przez wydawnictwo Dwie Siostry, a wystawa prezentuje prace laureatów oraz 40 najciekawszych projektów nadesłanych na trzecią edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci. Ilustracje zaaranżowane zostały w przestrzeni MBP Bytom -  w galerii ROTUNDA oraz w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.  Zapraszamy do obejrzenia wystawy w krótkim video materiale lub indywidualnie w godzinach pracy biblioteki.

Więcej o wystawie i autorach znajda państwo pod linkiem:

https://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/jasnowidze_2018/wyniki_239/

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież