Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu - Karbiu oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof.  Wł. Studenckiego w Bytomiu, zapraszają na wystawę prac plastycznych.

 

Prezentowane obrazy są autorstwa wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu. Obrazy zostały wykonane w ramach zajęć plastycznych pod kierunkiem mgr Aliny Muschalik. Do 27 listopada br. można podziwiać pięknie wykonane obrazy techniką malarską w galerii Rotunda w godzinach pracy biblioteki. Fotorelacja dostępna pod linkiem:

https://www.facebook.com/biblioteka.bytom/posts/5332070220151772

Autorami prac są:

Szymon Grzesiak lat 19, Patrycja Rutkowska lat 15, Natalia Misztal lat 15, Paulina Sobel lat 14, Daria Fedak lat 12, Katarzyna Lesz lat 14, Katarzyna Sierdza lat 15.

Galerii Rotunda MBP Bytom, 02.11 – 26.11.2020 r. Wystawa dostępna w godz. 10:00 - 18:00.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież