Z prawdziwą satysfakcją informujemy naszych Szanownych Czytelników, że w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 2091) pojawił się zapis umożliwiający ponowne uruchomienie działalności bibliotecznej (§ 10 pkt. 22). W związku z powyższym informujemy, że od dnia 1 grudnia 2020 roku biblioteka oraz jej filie będą otwarte zgodnie z dotychczasowym harmonogramem pracy, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00  do 18:00.

Przypominamy, że nadal obowiązuje nas reżim epidemiczny (maseczki, dystans, dezynfekcja), dlatego na terenie biblioteki jednorazowo będzie mogło przebywać 20 osób, a w działach i w pomieszczeniach filii maksymalnie 2 czytelników oraz bibliotekarz.

Umożliwiamy Państwu swobodny dostęp do półek. Wznawiamy również przyjmowanie darów książkowych.

UWAGA!
Wraz z udostępnianiem zbiorów ponownie uruchamiamy system naliczania kar.

Z życzeniami zdrowia i wytrwałości,

Dyrekcja i personel MBP

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież