Pasjonaci fotografii – uczestnicy warsztatów fotograficznych "Bytom uśmiecha się do Ciebie" zaprezentują wykonane przez siebie zdjęcia podczas wernisażu wystawy organizowanej 17 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wydarzenie połączone będzie z prezentacją kalendarza na rok 2021 oraz albumu promocyjnego "Bytom rozmaity". Na wystawie zobaczymy miasto w wielu odsłonach. Bytom nastrojowy, spowity jesienną mgłą, ale i Bytom ukwiecony na tle błękitnego nieba. Pejzaże typowo miejskie, z dachami starego miasta i wieżami kościołów, ale też przyrodę parków czy leśnej ostoi. Dwanaście ze zdjęć wykonanych podczas warsztatów zdobi bytomski kalendarz na 2021 rok.

Ze względu na pandemię wernisaż wystawy będzie można śledzić online na fanpage'u FB Miasto Bytom oraz MBP Bytom 17 grudnia o godz. 17.00.

 

https://www.facebook.com/bytom.miasto

https://www.facebook.com/biblioteka.bytom

Wystawę prac można oglądać do 31 stycznia w godzinach pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej, czyli od godz. 10.00 do 18.00.

więcej informacji tutaj

fot. UM Bytom

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież