Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu zaprasza najmłodszych do zabawy:

W czasie ferii dzieci się nudzą... – ferie zimowe w bibliotece

4.01 – 15.01 – Zabawa „Losujemy, malujemy, budujemy”

Zabawa skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, inspirowana literaturą beletrystyczną i popularnonaukową. Tematem będzie zima i zagadnienia z nią związane (miś polarny, pingwin, Eskimos, Królowa Śniegu, Elsa i Anna z Krainy lodu, itp.)

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. Przyjść do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.
  2. Wylosować karteczkę z tematem pracy.
  3. Wykonać w domu pracę plastyczną ilustrującą wylosowane hasło (technika dowolna: kredki, farby, budowla z klocków lego, itp.).
  4. Zrobić zdjęcie swojej pracy i razem ze wypełnioną zgodą (druk do pobrania znajduje się poniżej) przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść pracę do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

Zwieńczeniem zabawy będzie wirtualna wystawa przygotowana na stronie biblioteki oraz wystawa prac w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

W ramach projektu W czasie ferii dzieci się nudzą… zostanie przygotowany film z nagraniem fragmentów baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”. Film zostanie opublikowany na bibliotecznym kanale YouTube i stronie biblioteki.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ORAZ UPUBLICZNIENIE PRACY PLASTYCZNEJ