Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu „Partnerstwo dla książki” na realizację projektu „APETYT NA KSIĄŻKĘ”. Działania w ramach projektu skierowane będą do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz osób 60+. W ramach projektu zostanie przeprowadzonych 10 imprez, na które złożą się warsztaty kreatywne oraz spotkania autorskie. Chcemy w ten sposób przekonać odbiorców projektu, że czytanie oraz bezpośrednie spotkanie z autorem są ciekawym sposobem na spędzanie czasu wolnego i mogą być inspiracją do dalszej twórczej aktywności.

Nasze działania rozpoczynamy w lipcu i kontynuować je będziemy aż do października.

Całkowity koszt zadania wynosi 13 650 zł.

Szczegóły wkrótce!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.
o grach hazardowych