Tegoroczną edycję Kiermaszu - Podziel się książką. Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu przeprowadza po sąsiedzku wraz z lokalem w Bytomiu. Miejscem kiermaszu tym razem będzie przestrzeń tarasu między wejściem do Lokalu Bytom a MBP Bytom. Mamy nadzieję że specjalnie zaaranżowane miejsce, oraz majowa pogoda przyciągnie wielu miłośników książek. Zapraszamy do książkowej wymiany i udziału w wydarzeniu przygotowanym dla mieszkańców Bytomia i okolic całkowicie za darmo.

Kiermasz „Podziel się książką” jest imprezą cykliczną, towarzyszącą obchodom Tygodnia Bibliotek. Idea projektu polega na wymianie przeczytanych książek z domowych bibliotek pomiędzy uczestnikami kiermaszu. Książki można przynosić do biblioteki od chwili ukazania się informacji na stronie internetowej Biblioteki, aż do rozpoczęcia kiermaszu, a także podczas jego trwania.

Za przyniesione książki wydawane są kupony, które w czasie trwania kiermaszu wymienia się na wybrane przez siebie tytuły. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane po 2010 roku, na co zwracamy, dużą uwagę. Można wymienić do 10 tytułów jednorazowo.

Zapraszamy również na facebookowe wydarzenie https://www.facebook.com/events/963045217771360

Taras przed wejściem do Biblioteki i Lokalu, pl. Jana III Sobieskiego

12 - 14 maja 2021 r. w godz. 12:00 -17:00

Pytanie prosimy kierować na adres:

oraz pod numerem telefonu:

(32) 787 06 01 do 03 wew. 117
(32) 787 06 01 do 03 wew. 120