Od 1 lipca Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży zaprasza dzieci do wakacyjnej zabawy „Losujemy, malujemy, budujemy. Odsłona II. LATO I WAKACJE”.
Zabawa jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, inspirowana literaturą beletrystyczną i popularnonaukową. Tematem będzie LATO I WAKACJE oraz zagadnienia z nimi związane.

 

Aby wziąć udział w zabawie należy:

  1. Przyjść do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.
  2. Wylosować karteczkę z tematem pracy.
  3. Wykonać w domu pracę artystyczną ilustrującą wylosowane hasło (technika dowolna: kredki, farby, kolaż, wyklejanka, budowla z klocków lego, itp.).
  4. Zrobić zdjęcie swojej pracy i przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść pracę do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

Zabawa potrwa do 31 sierpnia, a jej zwieńczeniem będzie wirtualna wystawa przygotowana na stronie biblioteki.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież