W lipcu Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu rozpoczyna cykl warsztatów wakacyjnych kierowanych do dzieci, młodzieży i seniorów. Działania będą realizowane w ramach projektu APETYT NA KSIĄŻKĘ, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu Partnerstwo dla książki. 

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na atrakcyjne letnie spotkania, które będą odbywać się w ramach projektu APETYT NA KSIĄŻKĘ.

6 lipca (wtorek), godzina 10.30 i 11.30 - 45 minutowy seans w mobilnym planetarium.
15 lipca (czwartek), godzina 11.00 i 12.00 - warsztaty robienia lizaków.

Ilość miejsc ograniczona!

 Obowiązują zapisy bezpośrednio w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży lub pod numerem telefonu 32 787 06 01, wew. 413.

PATRONAT HONOROWY PROJEKTU:
PREZYDENTA MIASTA BYTOMIA

PATRONAT MEDIALNY:
ŚLĄSKA.TV oraz ŻYCIE BYTOMSKIE

PARTNER:
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach Filia w Bytomiu

Plakat projektu znajdą Państwo tutaj

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież