Szanowni Czytelnicy,
serdecznie zapraszamy do oceniania i recenzowania zbiorów znajdujących się w wyszukiwarce INTEGRO. Każdy zalogowany użytkownik może ocenić dowolny tytuł wybierając odpowiednią liczbę gwiazdek z pięciostopniowej skali.

Każdy z Państwa może napisać własną recenzję.

Chcąc napisać recenzję należy w pierwszej kolejności zalogować się na własna konto w INTEGRO i w zakładce Preferencje wprowadzić Nick, przy czym Nick nie jest nazwą unikalną (jest to czynność jednorazowa).

Następnie, korzystając z zakładki Dodaj opinię wprowadzamy recenzję wybranej pozycji. Zapisanie opinii jest jednoznaczne z wysyłaniem jej do akceptacji przez bibliotekę. Po zapisaniu recenzji czytelnik może tylko taką recenzję usunąć. Nie ma możliwości ponownej edycji recenzji. Recenzję może usunąć do chwili jej autoryzacji przez bibliotekę. Mail zwrotny informuje, że recenzja została zaakceptowana i zostanie upubliczniona lub, że ją odrzucono.

04

Zaakceptowana recenzja będzie wyświetlała się w katalogu i z pewnością stanie się pomocna przy wyborze zbiorów przez innych użytkowników biblioteki.

Zapraszamy Państwa do oceniania i recenzowania naszych zbiorów!