Szanowni Czytelnicy,
serdecznie zapraszamy do oceniania i recenzowania zbiorów znajdujących się w wyszukiwarce INTEGRO. Każdy zalogowany użytkownik może ocenić dowolny tytuł wybierając odpowiednią liczbę gwiazdek z pięciostopniowej skali.

 

Każdy z Państwa może napisać własną recenzję.

Chcąc napisać recenzję należy w pierwszej kolejności zalogować się na własna konto w INTEGRO i w zakładce Preferencje wprowadzić Nick, przy czym Nick nie jest nazwą unikalną (jest to czynność jednorazowa).

Następnie, korzystając z zakładki Dodaj opinię wprowadzamy recenzję wybranej pozycji. Zapisanie opinii jest jednoznaczne z wysyłaniem jej do akceptacji przez bibliotekę. Po zapisaniu recenzji czytelnik może tylko taką recenzję usunąć. Nie ma możliwości ponownej edycji recenzji. Recenzję może usunąć do chwili jej autoryzacji przez bibliotekę. Mail zwrotny informuje, że recenzja została zaakceptowana i zostanie upubliczniona lub, że ją odrzucono.

04

Zaakceptowana recenzja będzie wyświetlała się w katalogu i z pewnością stanie się pomocna przy wyborze zbiorów przez innych użytkowników biblioteki.

Zapraszamy Państwa do oceniania i recenzowania naszych zbiorów!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież