25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Został ustanowiony w 2002 roku, w setną rocznicę „narodzin” tej popularnej maskotki. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.

Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i  tajemnic. Święto Pluszowego Misia to okazja do świetnej zabawy.

 

 Z  okazji urodzin Pluszowego Misia  ST/PF20 wspólnie z SP38  zorganizowali po raz siódmy  konkurs plastyczny dla dzieci pt.: „Miś – Sportowiec”. Na konkurs nadesłano 54 prace. W konkursie wzięły udział dzieci z Bytomia: SP Nr: 23, 37, 38, Przedszkola Nr 56, Edukomu, Świetlicy Socjoterapeutycznej przy SP23.

Wszystkie prace były ciekawe, ładne, pomysłowe, ale  musieliśmy wyłonić zwycięzców konkursu. Przyznano 7 wyróżnień i 6 nagród: dwa miejsca trzecie, dwa drugie. Dwie pierwsze nagrody otrzymali: Dawid Kaczówka z SP38 i  Olivier Janiak z SP37. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursie i podziękowania. Laureaci konkursu mogli uczestniczyć razem z opiekunami lub rodzinami w uroczystości wręczenia nagród w ST/PF20. Prace można oglądać  do końca grudnia w ST/PF20.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, rodzicom, dziadkom, opiekunom i zapraszamy za rok.

              

 STO LAT MISU!

  • 20151126_104815
  • 20151126_104857
  • 20151126_105150

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież