Ruszyło głosowanie w Bytomskim Budżecie Obywatelskim. Bardzo prosimy o oddanie głosu na projekt nr 1 „Ucz się i baw w bibliotece”. Projekt obejmuje zakup dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu nowości wydawniczych zarówno w formie tradycyjnej – papierowej, jak i audiobooków oraz potrzebnego wyposażenia multimedialnego dla Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży (w tym: tablicy interaktywnej z głośnikami, projektorem i podstawą jezdną oraz 8 tabletów i zestawów Jimu Robot). Dzięki jego realizacji poszerzymy naszą ofertę o nowości książkowe i audiobooki, ale też będziemy mogli uatrakcyjnić zajęcia, które przygotowujemy z myślą o dzieciach i młodzieży.

Głosowanie na stronie bo.bytom.pl

Za oddane głosy serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

W głosowaniu mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Bytomia, którzy oświadczyli, że mieszkają na terenie Miasta Bytom. W przypadku osób niepełnoletnich poniżej 13 roku życia – na karcie do głosowania głos oddaje rodzic/opiekun prawny, który zaznacza, że głosuje w imieniu osoby małoletniej. Osoby niepełnoletnie między 13 a 18 rokiem życia mogą samodzielnie oddać swój głos na karcie do głosowania, przy czym wymagana jest wówczas zgoda rodzica/opiekuna prawnego. 

 

 

Głosowanie w ramach tegorocznej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego trwa od 27 września do 11 października 2021 r. Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną – za pośrednictwem strony internetowej Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Należy skorzystać z elektronicznego formularza do głosowania, wypełnić wszystkie wymagane pola i podać swój numer telefonu komórkowego.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież