Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu została laureatem konkursu Wydawnictwa Jaguar Przygoda ze Zwiadowcami. Celem konkursu była promocja i popularyzacja książek dla młodzieży z serii Zwiadowcy, australijskiego pisarza Johna Flanagana. Udział w konkursie polegał na zrealizowaniu dwóch zadań konkursowych. Po pierwsze należało wyjąć książki Johna Flanagana z półek i w atrakcyjny sposób zaprezentować czytelnikom swoją serię Zwiadowców. Zadanie drugie wiązało się z podjęciem konkretnych animacji, działań edukacyjnych opartych na tej popularnej serii. Biblioteka została nagrodzona jedną z dziesięciu głównych nagród za – jak umotywowało jury – pokazanie w filmiku, że zwiadowcy znają się na wszystkim, a zostanie zwiadowcą to bułka z masłem.

Bardzo dziękujemy Annie i Katarzynie Czernik, Alicji Pradeli oraz Zofii Śmiałeckiej za przygotowanie i udostępnienie nagrodzonego filmiku. Szczególne podziękowania należą się także rodzicom Ani i Kasi oraz pani Bożenie Kuś za nakłonienie nas do wzięcia udziału w Konkursie.

Nagrodzony film w serwisie YouTube

Pełna lista nagrodzonych

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież