W zeszłym miesiącu poinformowaliśmy naszych czytelników o wygranej Miejskiej Biblioteki Publicznej w konkursie Wydawnictwa Jaguar „Przygoda ze Zwiadowcami”.
Dziś z przyjemnością chwalimy się nagrodą, która dotarła do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży. Wypożyczalnia wzbogaciła się o 20 książek Wydawnictwa Jaguar z literatury młodzieżowej, w tym komplet książek o przygodach Willa i jego przyjaciół.

Bardzo dziękujemy Wydawnictwu Jaguar za docenienie naszej pracy i nagrodzenie biblioteki.

więcej na temat konkursu znajda Państwo tutaj

 

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież