Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oficjalne podziękowanie za udział w dziesiątej edycji „Narodowego Czytania”. Wyrazem tego podziękowania jest okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej” przesłany naszej bibliotece. Książka będzie stanowiła miłą pamiątkę i na pewno wzbogaci księgozbiór biblioteki.

Cieszymy się, że nasze miasto Bytom znalazło się w grupie 3200 miejscowości, które przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierali akcję i brali w niej udział. Razem z nami wydarzenie przygotowali:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach Filia w Bytomiu

Poradnia psychologiczno - pedagogiczna w Bytomiu

Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Bytomiu

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bytomiu

Serdecznie wszystkim dziękujemy!

Więcej o wydarzeniu w MBP znajdą Państwo tutaj

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież